Про Нас

«І шити вишиванки, і конструювати дрони – треба встигати все, бо в країні війна». У цьому переконаний ветеран війни, а нині бізнесмен Олександр Ткачук.

На початку...

Олександр боронив Україну з початку російської агресії – з 2014 року. До 2018-го працював у Службі безпеки України. А коли його контракт завершився, то почав займатися власною справою. Тоді це був бізнес, пов’язаний з інформаційними технологіями (ІТ). Потім працював у виробничій ІТ-компанії. «Бізнес, яким я тоді керував, мав виробництво в Ірпені. Відтак його не стало, – розповідає Олександр Ткачук. – Моя дружина Яна займалася 3D-дизайном.

 

Ідея власного виробництва

Але з початком великої війни це вже стало неактуальним, тому нам потрібно було починати щось нове. Ми з дружиною після вторгнення рашистів активно займалися волонтерством, і щоб віддячити людям, котрі допомагали грошима й автомобілями, купували їм у подарунки вишиванки. Часто не могли знайти потрібних розмірів та дизайну. Так і виникла ідея створити власне виробництво автентичного українського одягу».

 

Початок 2023        5 Майстрів       Індивідуальні замовлення

Починали Олександр із Яною з інтернет-магазину вишиванок. «Виникла ідея відшивати власні вироби, а також нестандартні розміри, бо, повірте, потреба саме в таких є, – каже пан Олександр. – Сьогодні «Вишиваночка» – це виробництво та магазин в Івано-Франківську, два представництва в Києві. Плануємо відкриття великого магазину у Львові».

«Вишиваночка» сьогодні

Нині у «Вишиваночки» широкий асортимент продукції – сорочки, блузи, сукні, дитячі речі. Вироби можна замовити і в дитячому, і в дорослому варіанті, а також обрати кольорову гаму, тож кожна річ у колекції може бути представлена у 15-20 варіаціях. Є можливість замовити пошиття за індивідуальними мірками. Відтак орієнтовно 80% замовлень – вироби нестандартних розмірів. «Наші вироби оздоблені машинною вишивкою, – ділиться бізнесмен. – На весну-літо плануємо вводити ручну, тож зараз шукаємо відповідних спеціалістів. Нині у нас задіяно п’ятеро людей, а навесні маємо намір забезпечити роботою 15».

Український ветеранський фонд сприяє не лише фінансово

За підтримки Українського ветеранського фонду, зокрема завдяки коштам на придбання обладнання для машинної вишивки, подружжю вдалося відкрити виробництво вишиванок у січні минулого року. Ця підтримка була дуже доречною, бо на новий бізнес Ткачукам банківські кредити не давали. А власні заощадження, які могли б використати на нову справу, витратили на волонтерську закупівлю автомобілів, медикаментів.
Олександр зауважує, що підтримка Українського ветеранського фонду не лише фінансова. Адже, крім коштів, надають ще й потрібну інформацію та навчання. Ветерани можуть вказати, які їм потрібні знання. Потім фонд у відповідь на запити шукає спеціалістів, котрі проводять відповідні навчання.
 

Чому Івано-Франківськ?

Сім’я на початок повномасштабного вторгнення мешкала в Києві. У пошуках безпечного місця для сина знайшли кімнату в Івано-Франківську. З дитиною поїхала бабуся. А в липні, коли батьки приїхали навідати сина, треба було щось вирішувати зі школою. Хлопчик мав іти у перший клас, а в столиці на той час школи очно не приймали першокласників. А в Івано-Франківську чи не кожна школа, яку відвідали Олександр та Яна, погоджувалася прийняти їхнього сина. А ще важливим аргументом стало те, що в перші місяці війни тут діяло багато гуртків для дітей. Бо психологічний стан дитини, коли в країні війна і батьки не поруч, дуже напружений. А в гуртках діти могли трохи розрядитися. Оскільки місто тепло прийняло дитину, Олександр та Яна вирішили відкрити виробництво саме тут.

Магазин:
м. Львів, вул. Ференца Ліста,
Виробництво
м.Івано-Франківськ, вул. Федьковича 75
Шоурум:
м.Київ, вул. Хрещатик, 44

виробництво
м.Івано-Франківськ, вул. Федьковича 75

шоурум
м.Київ, вул. Хрещатик, 44

магазин
м.Львів, вул. Ференца Ліста,

Телефон
093 100 5800

© Вишиваночка 2024 Всі права захищені.

Розробка сайту ФОП Чернов С.А. Тел.. 0996346707